Гайд для HR, як стати дружньою до ветеранів компанією

Колись війна закінчиться, а захисники й захисниці повертатимуться додому. Одним з етапів їхнього шляху буде пошук цивільної роботи.
Вже скоро сучасні ветерани та ветеранки з великою ймовірністю стануть кандидатами на вакансії до компаній будь-якого розміру чи сектору. 
«Практика» — гайд для компанії та HR, які прагнуть підготуватися до повернення захисників і захисниць вже зараз. А після перемоги підійти до відбудови країни як компанія, дружня до ветеранів.

В основі гайда «Практика» понад три роки досвіду підтримки ветеранів і ветеранок у працевлаштуванні консультантів Ветеран Хабу: дослідження їхніх потреб, перепон до бажаної роботи та успішних кейсів. 
Ми дослідили класичний HR процес і розібрали, які особливості роботи з ветеранами можна врахувати на кожному кроці від відкриття вакансії до завершення співпраці. 
Гайд побудований за структурою міф — реальність — практика. Ми розглядаємо стереотипи навколо роботи з ветеранами, спростовуємо їх дійсними прикладами та підказуємо, як можна покращити HR практику й стати компанією, відкритою до ветеранів. 
Нехай цей гайд допоможе вам створити більш різноманітну команду, яку підсилює кожна особистість, а ветерани працюватимуть у компаніях, які їх приймають та розуміють.

Для кого створена «Практика»

Гайд стане у пригоді всім членам вашої команди, які залучені до відбору, онбордингу та супроводу нових колег:

  HR-фахівцям всіх рівнів і напрямів
  Менеджерам команд
  Власникам бізнесів та засновникам підрядних робіт
Illustration
Illustration

Чим корисна «Практика» вашій компанії:

  Дізнаєтеся про сильні сторони ветеранів і ветеранок через призму військового досвіду
  Отримаєте інструменти для пошуку кваліфікованих працівників-ветеранів, їхнього відбору та якісної адаптації в компанії
  Зможете адаптувати корпоративну культуру до воєнної реальності та зміцнити бренд роботодавця

Гайд створений Ветеран Хабом за підтримки Програми реінтеграції ветеранів

Ви знайомитеся з першою редакцією «Практики». Ми будемо раді дізнатися зворотний зв'язок і врахувати ваші пропозиції у наступному виданні.

Будь ласка, свої відгуки надсилайте листами з темою «Практика» на пошту:

au.moc.buhnaretev%40steaz.a