Підтримка компаній в підготовці до повернення ветеранів

Ветерани та ветеранки починають повертатися до цивільного життя та роботи, а працедавці — готуватися до їх повернення. Ми пропонуємо компаніям підтримку та супроводжуємо їх у впровадженні дружніх до ветеранів практик.

Для цього ми створили гайд «Практика» — практичний посібник, що допоможе заново познайомитися з ветеранами та ветеранками на робочих місцях. Також пропонуємо особистий супровід та даємо відзнаку компаніям, які розбудовують дружню до ветеранів корпоративну культуру.

Гайд

Illustration
Illustration

В основі гайду понад три роки досвіду підтримки ветеранів і ветеранок у працевлаштуванні: дослідження потреб, перепон до бажаної роботи та успішних кейсів. Ми дослідили класичний HR процес і розібрали, які особливості роботи з ветеранами можна врахувати на кожному кроці від відкриття вакансії до завершення співпраці.
Гайд побудований за структурою міф — реальність — практика. Ми розглядаємо стереотипи навколо роботи з ветеранами, спростовуємо їх дійсними прикладами та підказуємо, як можна покращити HR практику й стати компанією, відкритою до ветеранів. Нехай цей гайд допоможе вам створити більш різноманітну команду, яку підсилює кожна особистість, а ветерани працюватимуть у компаніях, які їх приймають та розуміють.

Кому та чому буде корисним гайд

Гайд стане у пригоді всім членам вашої команди, які залучені до відбору, онбордингу та супроводу нових колег:

  HR-фахівцям всіх рівнів і напрямів
  Менеджерам команд
  Власникам бізнесів та засновникам підрядних робіт
  Дізнаєтеся про сильні сторони ветеранів і ветеранок через призму військового досвіду
  Отримаєте інструменти для пошуку кваліфікованих працівників-ветеранів, їхнього відбору та якісної адаптації в компанії
  Зможете адаптувати корпоративну культуру до воєнної реальності та зміцнити бренд роботодавця

Як ми можемо підтримати вас

Команда Veteran Hub пройде разом із вами шлях розбудови корпоративної культури, дружньої до ветеранів. Вкажіть деталі свого запиту у формі та ми зв‘яжемось із вами протягом 3 робочих днів.

  Надамо індивідуальну інформаційну підтримку вашій команді, що допоможе підвищити культуру найму та взаємодії з ветеранами та ветеранками
  Проаналізуємо та вдосконалимо наявні внутрішні політики та HR-практики вашої компанії в роботі з ветеранами та ветеранками
  Покажемо алгоритм пошуку та найму працівників серед ветеранів/ок
  Передамо практичний посібник для покращення ваших HR та кадрових процесів, налагодження комунікації, якісної та продуктивної співпраці з ветеранами/ками
  Супроводимо вас на період тестування і впровадження цих рекомендацій за вашим бажанням. Ми завжди на зв’язку.

Отримай відзнаку

Illustration

Таку відзнаку ми даємо партнерам, які своїм прикладом змінюють культуру працевлаштування ветеранів та ветеранок в Україні. Дружнє ставлення до ветеранів/ок, підтримка й порозуміння на роботі — це нова норма.

Що потрібно зробити:

 • 1

  Пройти моніторинг

  Ви пройдете форму перевірки, аби оцінити дружність до ветеранів у вашій компанії: відповідність прийняття людини з військовим досвідом у команді, повагу до потреб на робочому місці, активний найм ветеранів та проукраїнську позицію компанії. Після надішлете її на пошту менеджерки проєкту: .au.moc.buhnaretev%40aksnizulah.i

 • 2

  Отримати зворотний зв’язок після моніторингу

  Наша команда проведе із вами онлайн-зустріч або зробить письмовий аналіз результатів моніторингу. Після ми підготуємо для вашої компанії комплексний аналіз впроваджених змін та передамо його протягом 5 днів після проходження моніторингу.

 • 3

  Забрати відзнаку

  Ми передаємо вам віртуальну та фізичну відзнаку, яку ви можете розмістити у себе на кар’єрних сторінках та в офісі компанії.

Компанії-партнери, які є дружніми до ветеранів

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Проєкт «Практика» став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX та Veteran Hub за підтримки Державного департаменту США