Проєкти

Illustration

Ми ж впевнені, що для відчуття близькості і порозуміння потрібні іноді лише влучне питання і відверта розмова. Тому ми розробили інструмент, який допоможе відкритися одне одному і розділити досвід. Даємо вам нагоду поговорити.

Illustration

Ветерани та ветеранки починають повертатися до цивільного життя та роботи, а працедавці — готуватися до їх повернення. Ми пропонуємо компаніям підтримку та супроводжуємо їх у впровадженні дружніх до ветеранів практик.

Illustration

Ми провели дослідження та спробували зафіксувати можливі шляхи повернення ветеранів/ок та простою мовою пояснити: що буває після повернення з війни, доки сама війна ще триває? Різні етапи шляху ми описали та візуалізували у вигляді мапи.

Illustration

Ми віримо, що історія кожного захисника, захисниці та їхніх близьких — важливі й мають бути почутими. Нині створили майданчик безпечного спілкування — подкасти «Воїни» та «Кохані». Щотижня на тебе чекатиме новий випуск одного з подкастів.

Illustration

Проєкт про повернення військових до сексуального життя після поранення. Чому не варто «ставити хрест» на стосунках після фізичних/психологічних травм. Практичні рекомендації спеціалістів при різних ушкодженнях.

Illustration

Війна — не привід ставити життя на паузу. Якщо ви чи ваш партнер проходите службу, прийняти рішення про батьківство стає ще складніше. Але пройти цей шлях реально, якщо ви обоє хочете стати батьками та готові взаємодіяти.

Illustration

Допоки українські воїни боронять країну й суспільство, вдома на них чекають кохані. Їхня роль під час війни – часто невидима. Дружини та партнерки, кохані військових, проходять власний Шлях, сповнений переживань, випробувань і сили.

Illustration

Ми зібрали із всіх можливих джерел — статутів, програм підготовки тощо — деталі того, чим займаються військові на тій чи іншій посаді. Потім вичистили вузькоспеціалізовану військову термінологію та лишили саму суть.

Illustration

Якщо ти ще не маєш досвіду роботи з фахівцями, платформа розповість, чому психологічна підтримка — це ок та куди по неї звернутися. Усі матеріали ми написали максимально доступною та простою мовою.