Проєкти

Працевлаштування

Навчальний курс для Державних центрів зайнятості "Як працювати з ветеранами та розуміти їхні потреби"

Гайд для HR, як стати дружньою до ветеранів компанією "Praktyka"

Простори Плюс Плюс ++

Подача заявок на відкриття просторів-партнерів Плюс Плюс ++ (завершена)

Протоколи лікування

Клінічна настанова "Лікування та догляд за пацієнтами зі струсом мозку — легкою черепно-мозковою травмою"

Практичний посібник "Когнітивно-поведінкова терапія у лікуванні хронічного болю серед ветеранів"

Працевлаштування

Навчальний курс для Державних центрів зайнятості

Ветерани та ветеранки часто звертаються до центрів зайнятості, коли після служби повертаються до своїх громад. На цьому етапі повернення до цивільного життя їм важливо знайти нове призначення та зрозуміти, як можна застосувати свій військовий досвід у роботі.

Гайд для HR, як стати дружньою до ветеранів компанією

Колись війна закінчиться, а захисники й захисниці повертатимуться додому. Одним з етапів їхнього шляху буде пошук цивільної роботи. Цей гайд для компанії та HR, які прагнуть підготуватися до повернення захисників і захисниць вже зараз. А після перемоги підійти до відбудови країни як компанія, дружня до ветеранів.

Простори-партнери Плюс Плюс ++

Від самого заснування Ветеран Хабу до нас приходили запити відкрити простори по всій Україні. Восени 2021 року перші учасники партнерської програми відкрили вісім просторів Плюс Плюс ++ для ветеранів АТО/ООС.
Повномасштабна війна росії проти України змусила ветеранів і ветеранок знову стати до зброї чи поринути у волонтерство, а їхні родини — самостійно облаштовувати нове життя в умовно безпечних регіонах. Та потреба розуміння та спілкування зі своїми людьми стала навіть більшою. 
У програмі Плюс Плюс ++ разом з партнерами ми прагнемо створити майданчики, де близькі захисників і захисниць зможуть побути серед своїх. Нехай нові простори-партнери стануть точками, де громади зустрічатимуть ветеранів, що повертаються з війни. 

Протоколи лікування

Для лікарів і фахівців з психічного здоров'я Ветеран Хаб переклали українською мовою міжнародні протоколи лікування легкої черепно-мозкової травми та когнітивно-поведінкової терапії у лікуванні хронічного болю, розроблені у США. 

Клінічна настанова

Лікування та догляд за пацієнтами зі струсом мозку — легкою черепно-мозковою травмою

Розроблена Міністерством у справах ветеранів США та Міністерством оборони США

Практичний посібник

Когнітивно-поведінкова терапія у лікуванні хронічного болю серед ветеранів

Розроблений Міністерством у справах ветеранів США

Нині медичні настанови, розроблені Міністерством у справах ветеранів США та Міністерством оборони США з урахуванням бойового досвіду пацієнтів. Згідно з наказом МОЗ України №1422 від 29.12.2016 міжнародні протоколи може використовувати будь-яка медична установа, фахівець або фахівчиня з психічного здоров’я та забезпечити гідне лікування своїм клієнтам.

Настанови ґрунтуються на науково-доказових методах, а ваші пацієнти отримають сучасну допомогу. Українською переклали Veteran Hub.
Також завантажуйте українською мовою протоколи фінського науково-медичного товариства Duodecim на сайті Це Ок — платформі знань про ветеранів для лікарів і фахівців психічного здоров’я.

Протоколи у відкритому доступі. Ми закликаємо вас ділитися настановами з колегами. 
Разом піклуймося про кожну людину, що зазнала війни.