Вакансії

HR та фінанси

  Київ

  Повна зайнятість

  В офісі 

Нам вдалось створити культуру прийняття і зараз ми шукаємо людину, яка опікуватиметься HR-напрямом та разом з командою продовжуватиме дбати про працівників хабу. HRBP створюватиме HR-стратегію Veteran Hub та буде адвокатом змін у роботі з командою.

  Вінниця

  Часткова зайнятість

  В офісі / Дистанційно

Шукаємо людину, яка відповідатиме за безпеку праці команди у Вінниці та звітуватиме за встановленими формами у відповідні терміни.

Послуги

  Вінниця

  Повна зайнятість

  В офісі

Шукаємо людину, яка дбатиме, щоби відвідувачі та уся команда хабу почувалася спокійно та комфортно в нашому просторі. Ти відповідатимеш за безпеку команди, спілкуватимешся з відвідувачами та при конфліктних ситуаціях допомагатимеш вирішувати їх мирним шляхом.

  Вінниця

  Повна зайнятість

  В офісі

Ми дбаємо про те, аби клієнти, клієнтки та усі гості почувалися в нашому просторі, як вдома. Та запрошуємо тебе стати частиною команди, яка творить цю атмосферу. Первинний консультант або консультантка буде першою людиною, яка вітатиме у просторі Ветеран хабу клієнтів і творитиме для них простір порозуміння.

  Київ

  Повна зайнятість

  В офісі

Зараз ми удосконалюємо наші безоплатні послуги у всій мережі та шукаємо менеджера/ку підтримки ветеранів/ок та їхніх близьких. Нам потрібна людина, що працюватиме офлайн у просторі в Києві та буде основним зв'язковим елементом між клієнтами/ками та всіма надавачами послуг мережі. 

  Київ

  Повна зайнятість

  В офісі

Продовжуємо залишатись на зв’язку зі своїми та шукаємо кваліфікованого юриста або юристку. Людина на цій посаді консультуватиме клієнтів з юридичних питань, визначатиме суть їхнього запиту та супроводжуватиме на шляху отримання послуг у партнерів.

  Київ

  Повна зайнятість

  В офісі

Шукаємо координатора/ку з психічного здоров’я, що контролюватиме дотримання етичних стандартів й розробить процеси сталої підтримки, координуватиме Етичний комітет організації, а також залучатиметься як супервізор/ка до роботи над складними випадками. 

Аналітика

  Київ

  Проєктне залучення

  В офісі / Дистанційно

Шукаємо старшого/у експерта/ку з безпеки даних, який/а надаватиме експертизу процедур безпеки даних та спільно з командою розробить стратегію Аналітичного центру Veteran Hub, щоб уможливити збір і аналіз даних із щоденної взаємодії з клієнтами.

Комунікації

  Київ

  Повна зайнятість

  В офісі 

Для нас важливо, аби всі комунікації хабу промовляли до аудиторії з турботою, підтримкою та розумінням. І нині ми шукаємо копірайтера/ку, який/а створюватиме саме такі тексти. Ти створюватимеш тексти для соцмереж та друковані матеріали.

  Київ

  Проєктне залучення

  В офісі / Дистанційно

Вже понад п'ять років Veteran Hub працює, аби підтримати воїнів та їхніх близьких. Організація прагне ділитися знаннями та досвідом з іншими зацікавленими сторонами. Ми шукаємо редактора/ку для роботи над матеріалами бази знань для їх подальшої публікації. 

  Київ

  Повна зайнятість

  В офісі

Ми прагнемо бути корисними воїнам і їхнім близьким, знаходити тих, кому стане в пригоді наша підтримка, і будувати з ними сталі зв’язки. Мета цієї посади — знайомитись із ветеранами та ветеранками, їхніми близькими та тримати зв’язок із ними.

Не знайшли вакансію для себе?

Розкажіть, якою бачите свою роль у Veteran Hub

Прикріпити файл резюме *

Дякуємо за бажання долучитись до команди!

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами протягом 1–7 днів. Чекайте відповідь на вказану пошту :)

Can't send form.

Please try again later.