Грантова пропозиція від Veteran Hub

Конкурс завершений

Підтримка організацій, що працюють у сфері ветеранських справ

1. Інформація про конкурс

Ветеран Хаб оголошує конкурсний відбір проєктів на отримання грантового фінансування для громадських та благодійних організацій, що здійснюють благодійну, волонтерську, адвокаційну та/або громадську діяльність на підтримку добробуту ветеранів та ветеранок війни, членів їхніх родин, а також родин українських воїнів.
Мета грантового конкурсу — сприяти розвитку інституційної спроможності громадських/благодійних організацій, які створені ветеранами/ками війни, членами їхніх сімей, займаються координацією волонтерських ініціатив та залучають до роботи ветеранів/ок та їхні сім'ї.

2. Ціль конкурсу

  Підвищити організаційну спроможність громадських та благодійних організацій, створених ветеранами та ветеранками війни, членами їхніх сімей у напрямі координації волонтерських проєктів, залучати ветеранів/ок та їхніх сімей до об’єднання та співпраці, зокрема через волонтерську, громадську, адвокаційну та/або благодійну діяльність

  Сприяти громадській активності ветеранів/ок, членів їхніх сімей та родин українських воїнів, захисту своїх прав та об’єднання

  Створити розширені можливості для залучення ветеранів/ок та членів їхніх родин до волонтерської діяльності на користь спільноти

  Підтримати родини захисників і захисниць у той час, коли їхні близькі перебувають на службі

3. Хто може взяти участь

Громадські та благодійні організації, які:

● Зареєстровані як юридичні особи в Україні;● Мають статус неприбуткової організації; ● Провадять діяльність на території підконтрольній Уряду України;● Засновані та очолюються ветеранами/ками війни, та/або членами їхніх сімей, та/або родинами воїнів.

Основний напрям роботи організації — волонтерська або благодійна діяльність, спрямована на підтримку ветеранів/ок та родин українських захисників та/або із залученням ветеранів/ок та їхніх родин до волонтерства.

4. Пріоритетні напрями проєктної діяльності

Проєктна діяльність має бути спрямована безпосередньо на розвиток організаційної спроможності та налагодження внутрішніх робочих процесів для забезпечення сталої та ефективної роботи організації на тривалий період, зокрема після завершення фінансування. Наприклад, це може бути розробка внутрішніх політик та правил роботи, навчання та тренінги для команд та волонтерів, проведення аналітичного дослідження. 
Запропоновані проєкти мають чітко відображати, як саме реалізація активностей сприятиме розширенню можливостей ветеранів та членів їхніх сімей щодо залучення до волонтерської діяльності. 

Реалізовані заходи в межах проєкту мають також включати:

● адвокаційну діяльність; ● та/або реалізацію комунікаційної кампанії; ● та/або розвиток партнерської мережі; ● інші активності, спрямовані як на внутрішній розвиток організації, так і на розбудову та зміцнення спільноти. 

Переваги надаватимуться проєктним пропозиціям, спрямованим частково або повністю на такі соціальні групи:

● воїни, які зазнали поранення та члени їхніх сімей;● воїни, які перебували в полоні та члени їхніх сімей, а також члени сімей, які нині перебувають у полоні;● сім’ї зниклих безвісти;● сім’ї загиблих воїнів. 

Один з основних компонентів конкурсу — безпосередня залученість воїнів та їхніх близьких до координації та впровадження волонтерських ініціатив.

Заходи, які НЕ можуть фінансуватися в межах гранту:

  Надання гуманітарної допомоги

  Надання військової допомоги та/або допомоги будь-якій військовій установі/структурі/частині/підрозділу чи органу виконавчої влади і військового управління

  Навчання іноземних мов

  Розробка високотехнологічного комп'ютерного або комунікаційного програмного забезпечення

  Академічні обміни або стипендії на навчання

  Теоретичні дослідження питань прав людини чи демократії, зокрема проєкти, спрямовані на дослідження та оцінку, які не включають навчання чи розбудову потенціалу громадянського суспільства

  Мікропозики або подібні ініціативи розвитку малого бізнесу

  Придбання обладнання, основних фондів з урахуванням Вимог

5. Розмір гранту та період реалізації проєкту

  Бюджет гранту: 1 336 069 грн

  Кінцевий термін реалізації: 31 липня 2024 року

  start, marker, flag

  Очікування старту проєкту: березень 2024 року

  Дедлайн подачі заявки: 3 березня 2024 року

Вимоги до проєктних пропозицій та критерії прийнятності

Мінімальні критерії прийнятності проєктних пропозицій, кваліфікаційні вимоги, вимоги до бюджету

Процедура подання та розгляду проєктних пропозицій

Подання проєктних пропозицій, розгляд проєктних пропозицій та критерії оцінювання, процес звітності

Якщо маєте додаткові запитання або сумніви, зв’яжіться з нами. Для цього пишіть на пошту менеджерці з партнерств Ветеран Хабу Іванні Стець: .au.moc.buhnaretev%40stets.i