Служба - Veteran Hub

Ми показуємо вам матеріали та статті для ролі Ветеран. Якщо ж ви родич ветерана або працедавець, то можете змінити вашу роль тут.

Служба

Попередній етапНаступний етап

Якою буде служба і що мені доведеться пройти? — часто ці питання постають у тих, хто приєднується до Сил безпеки й оборони. У цей час може статися перший культурний шок від зустрічі очікувань з новою військовою реальністю.

На цьому етапі війна з невідомости стає важкою роботою, яка виконується. Форма звична, берці зручні, відсутність навушників і фільм з телефона побратима — все це стає побутом. Поступово з’являється довіра та злагодженість з побратимами й посестрами: ви у війні разом. На жаль, доводиться проживати і горе.

Через умови й утому може втрачатися зв’язок з близькими, а вони перетворюються на зв’язківців, які передають інформацію куди потрібно.

Тепер “Я” — військовослужбовець. Особливо цей статус відчувається у відпустках, коли опиняєшся серед скупчення цивільних людей.

Усі матеріали Стосунки та визнання Матеріальні потреби Покликання Життєві навички та духовність Здоров'я Житло та фізичне середовище Матеріали для HR-фахівців Фізичне здоров'я

Покликання, статки та захист прав на службі

Служба — це не тільки про обов’язок. Часом саме тут воїни знаходять своє покликання, відчувають місію — захищати країну. Тому хтось може захотіти далі продовжувати військову кар’єру, а для інших військо стане поштовхом до здобуття нової освіти або фаху вже у цивільному житті.

Стосунки на службі

На цьому етапі воїни закохуються, зустрічаються, розходяться, сходяться, створюють сім’ї та народжують дітей. Та стають учасниками феномену братерства.

Здоров’я під час служби 

Виживання — головне завдання воїнів під час служби. В умовах бойових часто дій не має часу та й можливості звертати увагу на наче “дрібні” проблеми зі здоров’ям як зубний чи головний біль, легкі пошкодження.

Початок служби

Етап, на якому людина починає свій шлях в новій ролі воїна під час служби.

Як пояснити, що з тобою відбувається. Як говорити про війну з близькими

У житті українців триває адаптація до ненормальної ситуації – повномасштабної війни. Це екстремальний період: воєнний стан, термінові вимушені рішення, зміна звичного життя. Він неминуче впливає на емоційний стан: сьогодення наповнено втратами, болем, страхом, безпорадністю, безсиллям, люттю, любов’ю.

Що таке психічне здоров’я

Кожна культура визначає власне розуміння добробуту та психічного здоров’я, але всі вони зводяться до схожого змісту. Нині словосполучення «психічне здоров’я» лунає звідусіль.

ОТРИМАЙ ПІДТРИМКУ ДЛЯ ВОЇНІВ ТА ЇХНІХ БЛИЗЬКИХ

Дзвони поговорити по безоплатні консультації, коли:

  • Потрібна емоційна підтримка чи консультація психолога
  • Необхідні пояснення юристів щодо статусів і черг
  • Шукаєш роботу після звільнення зі служби чи освітні та грантові можливості

Для кого працюють консультанти: воїни та ветеран(к)и, подружжя, діти та близькі ветеранів, родини та близькі військових, захисників і захисниць НГУ, МВС, ТрО, Державної прикордонної служби, ДСНС, медиків і добровольців, а також родини і партнер(к)и полонених, зниклих безвісти та загиблих.

Усі послуги безоплатні. Вартість дзвінків згідно з тарифами твого оператору зв’язку.

Подзвонити нам 067 348 28 68

На зв'язку щодня з 9:00 до 21:00

Подзвонити нам