Звіти

Все що треба знати про нашу роботу: засновники, команда, резиденти, послуги, показники, події та зворушливі моменти в житті Veteran Hub

Перший рік у Вінниці

2020 – 2021

Рік тому ми повірили, що Veteran Hub у Вінниці стане безпечним місцем для ветеранів, ветеранок та їхнього близького кола.
Ми ретельно облаштовували простір, будували команду, вітали клієнтів, надавали високоякісні послуги та запустили мобільний офіс, щоб охопити підтримку навіть в області.
Разом із вінницькою спільнотою ми прийняли виклик карантинних обмежень та відбудували якісну роботу онлайн, а потім радо повернулись до живого спілкування з ветеранами.
365 днів та 2,523 послуги по тому, ми запрошуємо вас разом із нами відсвяткувати перші результати Veteran Hub у Вінниці та помріяти про роки попереду.

Другий рік

2019 — 2020

Другий рік ми завершили з трьома хабами. Протягом екстремально закритого 2020 року ми змогли розширитися до двох міст і стати ближчими із ветеранами Києва, Вінниці та Дніпра.
Станом на 1 листопада 2020 року ми мали всього під чотири тисячі відвідувачів, але ще навесні ми перевели послуги в дистанційний режим: ти можеш отримати їх онлайн або телефоном. Безкоштовно й по всій Україні. Загалом ми надали тобі та іншим ветеранам 7 497 унікальних послуг. Проте є випадки, коли живий контакт ніщо не замінить. Тому восени свій перший виїзд здійснив Мобільний офіс. Екіпаж привезе тобі усі послуги хабу додому, будь-куди в Київський області.
2020 рік ми завершуємо командою з понад 54 людей, які щодня дбають про добробут ветеранів. У звіті ми хочемо у деталях розказати, чим жив хаб протягом року.

Перший рік

2018 — 2019

Це наш перший щорічний звіт. Він проливає світло на прогрес, що ми разом продемонстрували з 1 листопада 2018 року. В ньому відображено досягнення людей та структур, що стоять за проектом Veteran Hub.
18602 відвідувачі, що довірили нам свої потреби. 23 члени команди, які піклувалися, щоб Хаб працював на повну потужність. Десять резидентів, які створювали ефективні інструменти для роботи з ветеранами. А також 7 організацій-партнерів, на які спирається Veteran Hub, реалізуючи свою місію.
Ми відкриті для кожного, хто розділяє наші цінності та будемо раді бачити нових клієнтів, донорів і партнерів у наступному щорічному звіті.