Звіти

Все що треба знати про нашу роботу: засновники, команда, резиденти, послуги, показники, події та зворушливі моменти в житті Veteran Hub

2019 — 2020 рік

Другий рік ми завершили з трьома хабами. Протягом екстремально закритого 2020 року ми змогли розширитися до двох міст і стати ближчими із ветеранами Києва, Вінниці та Дніпра.
Станом на 1 листопада 2020 року ми мали всього під чотири тисячі відвідувачів, але ще навесні ми перевели послуги в дистанційний режим: ти можеш отримати їх онлайн або телефоном. Безкоштовно й по всій Україні. Загалом ми надали тобі та іншим ветеранам 7 497 унікальних послуг. Проте є випадки, коли живий контакт ніщо не замінить. Тому восени свій перший виїзд здійснив Мобільний офіс. Екіпаж привезе тобі усі послуги хабу додому, будь-куди в Київський області.
2020 рік ми завершуємо командою з понад 54 людей, які щодня дбають про добробут ветеранів. У звіті ми хочемо у деталях розказати, чим жив хаб протягом року.

2018 — 2019 рік

Це наш перший щорічний звіт. Він проливає світло на прогрес, що ми разом продемонстрували з 1 листопада 2018 року. В ньому відображено досягнення людей та структур, що стоять за проектом Veteran Hub.
18602 відвідувачі, що довірили нам свої потреби. 23 члени команди, які піклувалися, щоб Хаб працював на повну потужність. Десять резидентів, які створювали ефективні інструменти для роботи з ветеранами. А також 7 організацій-партнерів, на які спирається Veteran Hub, реалізуючи свою місію.
Ми відкриті для кожного, хто розділяє наші цінності та будемо раді бачити нових клієнтів, донорів і партнерів у наступному щорічному звіті.