+38 067 348 28 68

Відеоролики Робота є робота

Три відеоролики, які підкреслюють важливість військового досвіду ветеранів у мирних професіях.
Робота є робота, де б ти не був. Навідником АГС під Дебальцево — чи далекобійником на німецькому автобані. Розвідником під Щастям — чи су-шефом у київському ресторані. Командиром роти під Авдіївкою — чи виконробом на столичному будівництві.
Участь у війні — це досвід роботи, як і будь-який інший. Ветеранам треба вміти описати його у резюме, щоб влучити в ціль та отримати посаду. HR-ам треба вивчати та шукати такий досвід, щоб не проґавити талановитого співробітника.

Партнери проекту

Відеоролик зроблено за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах проєкту «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів», який виконується Фондом Східна Європа. Думки та твердження, викладені у ньому, є винятковою відповідальністю авторів та не обов’язково відображають позицію Уряду Великої Британії

Фотопроект Цивільні

Існує стереотипний образ, що ледь не всі ветерани є засновниками бізнесів. Насправді ж безліч талановитих, досвідчених чоловіків і жінок повертаються на роботу в дуже «звичайні» місця. Вони не медійні. Часто бойовий досвід стає для них таким звичним і правильним, що вони забувають вказати його в резюме.
«Цивільні» – саме про таких ветеранів. Історії Сашка, Біжана, Віки та Олега. 37 фотографій, зроблених Юлією Кочєтовою-Набожняк на робочих місцях, куди вони повернулися після служби. Цей проєкт також про роботодавців, які розуміють, що робота є робота. Де б ти не був.

Партнери проекту

Цей проект став можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проекту «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів», який виконує МБО «Фонд Східна Європа». Матеріал підготовлено Veteran Hub у партнерстві з виданням «Новое Время». Погляди, висловлені в цій публікації, належать автору(-ам) і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Фотопроект Дотик

Портрети українських родин, де чоловіки повернулись з війни.
Історії повернення українських військових про те, як вибудовувалися стосунки після розлуки, полону, поранень та довгих місяців військової служби, як той період позначився на стосунках з найближчими і як саме тепер живуть ці родини. Сім дуже різних історій повернення зібрані проект Дотик — портрети родин, які допоможуть зрозуміти, що саме відчуває людина, повертаючись додому, і з якими викликами сьогодні стикаються родини ветеранів в Україні.

Партнери проекту