Резиденти

Ми поважаємо ту форму, в якій ми працюємо, тому збереження ідентичності організацій є ключовою цінністю в нашій роботі. Основою розумної співпраці і взаємодії в рамках Veteran Hub та спільних проектів є повага до кордонів інших організацій, співпраця на межі компетенцій, та розуміння, що потреби клієнтів є пріоритетом над амбіціями організацій чи окремих людей.

Юридична сотня

Організація надає юридичну підтримку для клієнтів Veteran Hub, інформацію про права і гарантії, передбачені законодавством, місцевими програмами; консультації щодо оформлення документів. 
Ви також можете звернутися на Гарячу лінію правової допомоги Юридичної Сотні: 0 800 308 100

Ліга Медіаторів України

Ліга Медіаторів використовує інструмент медіації як альтернативного способу врегулювання конфліктів задля якісних змін взаємовідносин між людьми.
Спеціалісти Ліги Медіаторів працюють із питаннями сімейних суперечок і конфліктів під час розлучення, конфліктів між подружжям, батьками і дітьми, родичами. 
Організація займається також питаннями опіки і позбавлення батьківських прав, конфліктів у прийомних сім'ях між усиновленими дітьми та іншими членами сім'ї.

Друг Героя

Друг Героя – перший проект в Україні, що цілеспрямовано займається тренуванням службових собак та каністерапією (відновленням через потужний зв’язок людини та собаки).
Собаки-терапевти працюють у Veteran Hub як повноцінні учасники проекту! Вони допомагають ветеранам у подоланні посттравматичного стресового розладу (ПТСР) та інших травм, які були отримані внаслідок військових операцій.
Багато терапевтичних собак "Друга героя" – з притулку, іноді навіть зі східних регіонів України, що постраждали внаслідок військових дій. Так, собаки і ветерани допомагають один одному повноцінно жити після війни.

Вільний вибір

"Вільний вибір" був створений 2015 року з ініціативи двох волонтерів-психологів, які хотіли надавати психологічну допомогу ветеранам АТО, їх родинам та вимушено переміщеним особам. 
З того часу організація реалізувала ряд успішних проектів, а у Veteran Hub проводить індивідуальні консультації психолога.

Побратими

Громадська організація "Побратими" спеціалізується на соціальній адаптації ветеранів, що повертаються до цивільного життя. Основний напрямок діяльності – групові тренінги та групи підтримки за принципом "Рівний–Рівному", які відтепер проводяться в просторі Veteran Hub.
З 2015 року Побратими постійно проводять навчальні терапевтичні тренінги з подолання шоку, травми та попередження ПТСР у системі тілесно-орієнтованої терапії Bodynamiс та за принципом Рівний–Рівному.
Принцип "Рівний–Рівному" – це процес роботи ветеранів з ветеранами, можливість поділитися досвідом та разом знайти вирішення життєвих ситуацій. Цей інструмент дозволяє працювати з власним пережитим досвідом у поверненні до мирного життя.

Блакитний птах

Організація надає юридичні послуги, допомагає в оформленні статусів зниклого без вісти чи полоненого, проводить індивідуальні психосоціальні консультації для колишніх військовополонених та їх родин.
Блакитний птах може розпочати роботу над справою з моменту незаконного викрадення людини, а також підключитися до її ведення на будь-якій стадії: від подачі заяв про викрадення до проведення комплексної роботи після звільнення з полону.

Добровольці

Мета діяльності організації – покращити якість життя учасників бойових дій та членів їх родин:
– надання повного супроводу в оформленні офіційних статусів добровольцям та членам їх родин;
– різнобічна соціальна підтримка ветеранам та їхнім родинам;
– реалізація соціальних проектів, направленних на розвиток та майбутнє ветеранів та членів їх сімей.

Жовтий автобус

Всеукраїнська дитяча культурна місія, освітня і гуманітарна програма для учнів шкіл та їхніх родин.
Керівником та автором проекту «Жовтий автобус» є відомий український кінооператор Ярослав Пілунський. 
Мета організації — патріотичне виховання молоді, спілкування між дітьми з мирних та прифронтових територій, а також профорієнтацію школярів та організацію їхнього творчого розвитку.

Veterano Group

До холдингу Veterano Group входять: – Піццерія Veterano Pizza– Ресторан Veterano Resto – Мережа кав’ярень Veterano Coffee – Випічка Veterano Brownie– Охоронна фірма Veterano Guard  – Таксі Veterano Cab
Власники всіх цих бізнесів – ветерани АТО. Засновник – Леонід Остальцев. 
У Veteran Hub резиденти Veterano Group надають консультації із запуску власного бізнесу та повного циклу організації роботи власних проектів.