У Плюс Плюс ++ збираються свої

Простори Плюс Плюс ++ створені для ветеранів АТО/ООС. Ветерани можуть приходити сюди для зустрічей з побратимами й посестрами чи попрацювати на комп’ютері, або усамітнитися за книгою. Плюс Плюс ++ — місце, де можна бути собою та зустрічатися зі своїми.
Організації, що працюють у сфері ветеранських справ, можуть організовувати різноманітні заходи, лекції та покази для ветеранів АТО/ООС. 
Також Плюс Плюс ++ стане майданчиком для дистанційного доступу до послуг Ветеран Хаб або проходження психотерапії.

Останні новини

Ми на зв'язку і тримаємо вас в курсі справ

11 жовтня 2021

Результати відбору

Оголошуємо результати відбору просторів-партнерів Плюс Плюс ++. Скоро відчинять двері 11 просторів Плюс Плюс у різних куточках України.

Illustration

13 серпня 2021

Розглядаємо заявки

До розгляду прийнято 29 заявок з різних куточків України. Наразі триває їх розгляд, який завершиться 22 серпня. Очікуй гарних новин.

Illustration

9 серпня 2021

Подача заявок завершена

Заявки, які відповідають умовам технічного конкурсного відбору переходять до наступного етапу розгляду експертною комісією. Дякуємо учасникам.

21 липня 2021

Початок відкритого конкурсу

Для участі тобі потрібно скласти мотиваційний лист і подати повний аплікаційний пакет до 8 серпня включно. Очікуємо твою заявку.

Результати відбору

Оголошуємо результати відбору просторів-партнерів Плюс Плюс ++. Скоро відчинять двері 11 просторів Плюс Плюс у різних куточках України. 

Illustration

Вітаємо перших партнерів у таких містах: Новомосковськ, Іванків, Полтава, Токмак, Ужгород, Буча, Новий Буг, Бердянськ, Нікополь, Черкаси.
Загалом ми отримали 31 повний пакет документів і хочемо подякувати кожній організації, яка взяла участь у відборі. Ветеран Хаб та IREX розглянули всі пакети та вражені кількістю заявок.
Усі організації отримають лист із результатами відбору. Деталі відбіркового процесу ви можете знайти на нашому сайті. Слідкуйте за оновленнями на сторінці та сайті Ветеран Хаб. Дякуємо всім учасникам відбору за вашу довіру і сподіваємося зустрітися з вами у майбутніх програмах. Чекайте більше новин про Плюс Плюс ++ вже скоро.

Якщо виникли питання, напиши мені

Illustration

Ніколетта Юрець

Менеджерка проєкту відкриття просторів

au.moc.buhnaretev%40steruy.n