+38 067 348 28 68

Засновники

Проект заснований у 2018 році фондами Олени Пінчук, Віктора Пінчука та громадською організацією «Побратими».
Ми створили місце, де ветеранів розуміють. Бути собою і бути рівними. Отримати підтримку, консультацію психолога, пораду з пошуку роботи та людський контакт. Ми працюємо з сьогоднішніми та майбутніми ветеранами та членами їх родин. Наші двері відкриті для колишніх полонених та їх близьких, а також родин зниклих безвісти, заручників і загиблих. 
Ми у Veteran Hub піклуємося про добробут ветеранів, бо завдяки ним ми маємо дім, незалежність і безпеку. 

Illustration

Віктор Пінчук

«Ті, хто захистив нас і всю країну, вже знайшли своє місце у житті: ПОПЕРЕДУ. Їх енергія, мужність та патріотизм – це безцінний людський капітал. Тому ми запускаємо разом з партнерами цей проект. Ми віримо, що він допоможе ветеранам реалізувати себе для України»

Фонд Віктора Пінчука

Illustration

Олена Пінчук

«Ми стартуємо новий формат надання послуг ветеранам АТО та їх близьким. Таким чином ми хочемо продемонструвати свою вдячність та повагу до людей, які захищали наше мирне життя»

Фонд Олени Пінчук

Illustration

Івона Костина, Артем Денисов, Вікторія Денисова

«У 2018 році ми створили Veteran Hub, аби і ветерани, і близькі до них люди якомога легше перенесли досвід війни. Це наша вдячність тим, хто захистив і продовжує захищати Україну в часи активної фази російської навали.»

Громадська організація «Побратими»

Статут організації