+38 067 348 28 68

Простір для подій

Під час локдауну події у просторі не відбуваються.Щодо проведення подій після зняття обмежень звертайтеся до Юлії Романовської.

Коли ти хочеш провести власну подію, приходь до Ветеран Хабу. Ми знайдемо відповідне місце для твоєї презентації, тренінгу, навчальної групи чи просто кімнату переговорів. Ветеран Хаб відкритий до усіх подій та організаторів, які працюють у сфері ветеранських справ. 

Заповни заявку нижче й ми забронюємо для тебе простір: 

Наші простори

У Ветеран Хаб ми приділяємо багато уваги простору. Усі хаби зручні для пересування на кріслі колісному та добре освічені природним світлом. У лаунжах тепле світло та м’які дивани, а у лекторіях можна створити всі умови для відтворення відео. Крім цього, зустрічі або майстер-класи можна проводити в усіх зонах просторів. В усьому просторі Ветеран Хаб працює стабільний швидкісний інтернет по wi-fi.

Illustration

Лаунж

У лаунжі ми поставили великі дивани для довгих розмов за кавою — святкувань, пам’ятних зустрічей. Тут м’яке натуральне та штучне світло, а також меблі приглушених кольорів. Також лаунж може стати локацією для твого інтерв’ю, відео- або фотозйомки.

  Площа: 90 кв. м
  Кількість місць: 60
Illustration

Лекторій

Ми обладнали лекторій для денних подій та вечірніх презентацій. Лекторій прийме твою презентацію чи конференцію, кінопоказ. Ти можеш використовувати його як студію для зйомок з натуральним або штучним світлом. Також ми передбачили місце для кейтерингу.

  Площа: 120 кв. м
  Кількість місць: 100
Illustration

Коворкінг

Тут ти можеш користуватися усією офісною технікою або ж ми пересунемо. Ми можемо пересунути столи, щоб тобі було зручно провести свій майстер-клас, навчальну групу або клуб. Зранку до коворкінгу попадає багато світла, а надвечір передбачені декілька схем освітлення. 

  Площа: 70 кв. м
  Кількість місць: 30—50
Illustration

Кімната для переговорів

Потрібне приміщення для перемовин, ділової зустрічі чи сесії з партнерами? Ми обладнали мітінг рум столом з регульованою довжиною, м’якими стільцями, фліпчартом та плазмовим монітором. Бронюй свій офіс у адміністратора. 

  Площа: 15 кв. м
  Кількість місць: 8
Illustration

Лаунж

У лаунжі ми поставили м’які дивани для довгих розмов за кавою — святкувань, пам’ятних зустрічей. Зранку тут багато натурального світла, а також є лампи теплого кольору. 

  Площа: 82 кв. м
  Кількість місць: 13
Illustration

Лекторій

Лекторій прийме твою презентацію чи конференцію. Навіть вдень тут можна створити темряву для кінопоказу. Ти можеш використати лекторій як студію для фото- чи відеозйомок.

  Площа: 35 кв. м
  Кількість місць: 34
Illustration

Коворкінг

Тут ти можеш користуватися усією офісною технікою або ж ми пересунемо столи, щоб тобі було зручно провести свій майстер-клас, навчальну групу або клуб.

  Площа: 58 кв. м
  Кількість місць: 20
Illustration

Подвір'я

На тихі вулиці за хабом виходить наше власне подвір’я. Ми подбали про зелений газон. За сприятливої погоди ти можеш влаштувати тут лекцію, кінопоказ чи пікнік.

  Площа: 158 кв. м
  Кількість місць: 34
Illustration

Лаунж

У лаунжі відкривається краєвид на Дніпро, а на диванах розмова тече сама собою. Тут ти знайдеш локацію для святкування чи пам'ятної зустрічі. В лаунжі багато денного світла та меблі приглушених кольорів. 

  Площа: 61 кв. м
  Кількість місць: 20
Illustration

Лекторій

Ми обладнали лекторій для денних подій та вечірніх презентацій. Лекторій прийме твою презентацію чи конференцію, кінопоказ. Ти можеш використовувати його як студію для зйомок.

  Площа: 64 кв. м
  Кількість місць: 55
Illustration

Коворкінг

Користуйся усією офісною технікою для роботи. Ми можемо пересунути столи, щоб тобі було зручно провести свій майстер-клас, навчальну групу або клуб. 

  Площа: 61 кв. м
  Кількість місць: 17

Що є у хабах

Illustration

Відео 

● Проектор● Веб-камера для стріму● Плазмовий монітор

Illustration

Звук

● Колонки● Радіо-мікрофон ручний● Радіо гарнітура

Illustration

Приладдя

● Фліпчарт 100х200 см● Фліпчарт 70х100 см● Папір та маркери

Заповни заявку на проведення події

З 22 березня до 9 квітня події у просторі відбуватися не будуть. Щодо проведення подій після карантину звертайтесь до Артема Хорунжого.

Хочеш спланувати все до дрібниць — дізнайся більше про тематику можливих заходів у політиці з подій

Залишились питання?

Дзвони або пиши нашій менеджерці

Illustration

Юлія Романовська

Програмна менеджерка