Працевлаштування

Навчальний курс для Державних центрів зайнятості "Як працювати з ветеранами та розуміти їхні потреби"

Гайд для HR, як стати дружньою до ветеранів компанією "Praktyka"

Навчальний курс для Державних центрів зайнятості

Як працювати з ветеранами та розуміти їхні потреби

До повномасштабного вторгнення в Україні було майже півмільйона ветеранів російсько-української війни. Поки бойові дії тривають, все більше українців здобуватимуть воєнний досвід, а у Державних центрах зайнятості щороку збільшуватиметься кількість клієнтів-ветеранів. І вже скоро вони можуть стати саме вашими клієнтами.

Ветерани та ветеранки часто звертаються до центрів зайнятості, коли після служби повертаються до своїх громад. На цьому етапі повернення до цивільного життя їм важливо знайти нове призначення та зрозуміти, як можна застосувати свій військовий досвід у роботі.

Щоб якісно підтримувати їх під час пошуку роботи та побудови кар'єри, потрібно розуміти, хто такі сучасні ветерани та ветеранки та як ефективно працювати з ними для задоволення їхнього запиту.

Гайд для HR, як стати дружньою до ветеранів компанією

Колись війна закінчиться, а захисники й захисниці повертатимуться додому. Одним з етапів їхнього шляху буде пошук цивільної роботи.

Вже скоро сучасні ветерани та ветеранки стануть кандидатами на вакансії до компаній будь-якого розміру чи сектору.

«Практика» — гайд для компанії та HR, які прагнуть підготуватися до повернення захисників і захисниць вже зараз. А після перемоги підійти до відбудови країни як компанія, дружня до ветеранів.