Оголошення

Illustration

10 серпня 2020

Вакансія Психолог мобільного офісу в Київській області

В команду мобільного офісу потрібен психолог. Такий, що розуміє, як поводитися з людьми у кризі та спрямовувати їх до наступних фахівців. Ми чекаємо супергероя для роботи на виїзді у тісній компанії.  

Illustration

10 серпня 2020

Вакансія Водій мобільного офісу в Київській області

Скоро команда мобільного офісу відправиться до ветеранів області. Нам потрібен водій вправніший за просто водія: він закриє питання побуту для команди на виїзді. Якщо це про тебе — чекаємо в екіпажі.

Illustration

10 серпня 2020

Вакансія Юридичний консультант мобільного офісу

Ми створюємо мобільний офіс. Універсальна команда буде подорожувати київською областю та привозити безкоштовні послуги тим, хто їх потребує. Читай опис вакансій та надсилай своє резюме. 

Illustration

5 серпня 2020

Вакансія Інженер з охорони праці у Вінниці

Ми розширюємось та шукаємо людину, яка відповідатиме за безпеку праці команди у Вінниці та складатиме звітність з охорони праці за встановленими формами у відповідні терміни. Читай опис вакансій та надсилай резюме.

Illustration

3 серпня 2020

Вакансія HR менеджер у Вінниці

Скоро відкриємо першу філію та шукаємо людину, яка допоможе створити найголовніше — команду нового Veteran Hub. Найпершим завданням нового HR буде знайти та зібрати своїх людей у Вінниці.

Illustration

9 липня 2020

Вакансія Юрист проєкту (вакансія закрита)

Шукаємо людину, яка забезпечуватиме повну юридичну підтримку для філій Veteran Hub у Вінниці та Дніпрі (офіс – у Києві). Юрист супроводжуватиме документацію проєкту з правового боку, робитиме перевірки та працюватиме зі звітністю.

Illustration

15 червня 2020

Вакансія Керівник простору у Вінниці (вакансія закрита)

Чекаємо уважних та відповідальних людей, які знаються на фінансах і вміють вести переговори. Від роботи Керівника простору у Вінниці буде залежить комфорт відвідувачів і команди Veteran Hub.

Illustration

14 липня 2020

Вакансія Кейс-менеджера (вакансія закрита)

Назва довга, насправді ми шукаємо базового психолога. Ти будеш зустрічати наших і скеровувати до юристів, на терапію чи по іншу допомогу. Перевірятимеш, як вони проходять цей шлях. Доведеться інколи розрулювати. Але ми прикриємо.

Illustration

15 червня 2020

Вакансія Керівник простору у Дніпрі (вакансія закрита)

Чекаємо уважних та відповідальних людей, які знаються на фінансах і вміють вести переговори. Від роботи Керівника простору у Дніпрі буде залежить комфорт відвідувачів і команди Veteran Hub.

Illustration

12 червня 2020

Вакансія Керівник послугами у Вінниці (вакансія закрита)

Якщо відрізняєшся багатозадачністю, вмієш підтримувати та мотивувати свою команду, розумієш важливість етики та конфіденційності у нашій роботі, то давай до нас! Читай опис вакансій та надсилай резюме.

Illustration

12 червня 2020

Вакансія Керівник послугами у Дніпрі (вакансія закрита)

Якщо відрізняєшся багатозадачністю, вмієш підтримувати та мотивувати свою команду, розумієш важливість етики та конфіденційності у нашій роботі, то давай до нас! Читай опис вакансій та надсилай резюме.

Illustration

4 червня 2020

Вакансія Бухгалтер проєкту (вакансія закрита)

Наша головна бухгалтерка Наталія називає цю вакансію роботою мрії. Серед обов’язків не буде обліку заробітної плати та податкових звітів. Якщо ти або хтось з твоїх знайомих знається на 1С, не уявляє життя без табличок та документів – ласкаво просимо до команди Veteran Hub!

Illustration

29 травня 2020

Вакансія Копірайтер (вакансія закрита)

Шукаємо того, хто зможе написати це оголошення про роботу так, щоб по ньому хотілося зняти кіно. Копірайтер писатиме для соцмереж і ЗМІ, створювати ідеї, теглайни, сценарії, питання та відповіді для інтерв’ю. В парі з дизайнером – розробляти віжуали для діджиталу і друку.

Illustration

29 травня 2020

Вакансія SMM-менеджер (вакансія закрита)

Шукаємо того, хто зробить дописи на наших сторінках регулярними та популярними, а відповіді – швидкими та корисними. Facebook, Instagram, Youtube та Telegram в руках SMM-менеджера мають бути, як зброя – почищені та заряджені. 

Illustration

17 травня 2020

Вакансія Керівник філії у місті Дніпро (вакансія закрита)

Ми розширюємось та шукаємо людину, яка очолить Veteran Hub у Дніпрі. Ми розраховуємо на управлінський досвід та пропонуємо конкурентну заробітню платню.

Illustration

17 травня 2020

Вакансія Керівник філії у Вінниці (вакансія закрита)

Ми розширюємось та шукаємо людину, яка очолить Veteran Hub у Вінниці. Ми розраховуємо на управлінський досвід та пропонуємо конкурентну заробітню платню.

Illustration

7 травня 2020

Вакансія HR менеджера у місті Київ (вакансія закрита)

Ми шукаємо людину, яка очолить HR напрямок організації. Наразі Veteran Hub має понад 20 співробітників, і ця кількість стрімко зросте у найближчі 3 місяці. 

Illustration

5 травня 2020

Шукаємо приміщення у Дніпрі (приміщення знайдене)

Привіт, Дніпро! Невдовзі місто отримає свій Veteran Hub, а ветерани своє – безпечне місце. Ми шукаємо приміщення в оренду. Нове або після ремонту, з тихими та екологічними сусідами. Воно має відповідати таким основним критеріям. 

Illustration

5 травня 2020

Шукаємо приміщення у Вінниці (приміщення знайдене)

Привіт, Вінниця! Невдовзі місто отримає свій Veteran Hub, а ветерани своє – безпечне місце. Ми шукаємо приміщення в оренду. Нове або після ремонту, з тихими та екологічними сусідами. Воно має відповідати таким основним критеріям.