Резиденти

Ми поважаємо ту форму, в якій ми працюємо, тому збереження ідентичності організацій є ключовою цінністю в нашій роботі. Основою розумної співпраці і взаємодії в рамках Veteran Hub та спільних проектів є повага до кордонів інших організацій, співпраця на межі компетенцій, та розуміння, що потреби клієнтів є пріоритетом над амбіціями організацій чи окремих людей.

Picture about the company

Юридична сотня

Організація надає юридичну підтримку для клієнтів Veteran Hub, інформацію про права і гарантії, передбачені законодавством, місцевими програмами; консультації щодо оформлення документів. 
Ви також можете звернутися на Гарячу лінію правової допомоги Юридичної Сотні: 0 800 308 100

Picture about the company

Ліга Медіаторів України

Ліга Медіаторів використовує інструмент медіації як альтернативного способу врегулювання конфліктів задля якісних змін взаємовідносин між людьми.
Спеціалісти Ліги Медіаторів працюють із питаннями сімейних суперечок і конфліктів під час розлучення, конфліктів між подружжям, батьками і дітьми, родичами. 
Організація займається також питаннями опіки і позбавлення батьківських прав, конфліктів у прийомних сім'ях між усиновленими дітьми та іншими членами сім'ї.

Picture about the company

Друг Героя

Друг Героя – перший проект в Україні, що цілеспрямовано займається тренуванням службових собак та каністерапією (відновленням через потужний зв’язок людини та собаки).
Собаки-терапевти працюють у Veteran Hub як повноцінні учасники проекту! Вони допомагають ветеранам у подоланні посттравматичного стресового розладу (ПТСР) та інших травм, які були отримані внаслідок військових операцій.
Багато терапевтичних собак "Друга героя" – з притулку, іноді навіть зі східних регіонів України, що постраждали внаслідок військових дій. Так, собаки і ветерани допомагають один одному повноцінно жити після війни.

Picture about the company

Вільний вибір

"Вільний вибір" був створений 2015 року з ініціативи двох волонтерів-психологів, які хотіли надавати психологічну допомогу ветеранам АТО, їх родинам та вимушено переміщеним особам. 
З того часу організація реалізувала ряд успішних проектів, а у Veteran Hub проводить індивідуальні консультації психолога.

Picture about the company

Побратими

Громадська організація "Побратими" спеціалізується на соціальній адаптації ветеранів, що повертаються до цивільного життя. Основний напрямок діяльності – групові тренінги та групи підтримки за принципом "Рівний–Рівному", які відтепер проводяться в просторі Veteran Hub.
З 2015 року Побратими постійно проводять навчальні терапевтичні тренінги з подолання шоку, травми та попередження ПТСР у системі тілесно-орієнтованої терапії Bodynamiс та за принципом Рівний–Рівному.
Принцип "Рівний–Рівному" – це процес роботи ветеранів з ветеранами, можливість поділитися досвідом та разом знайти вирішення життєвих ситуацій. Цей інструмент дозволяє працювати з власним пережитим досвідом у поверненні до мирного життя.

Picture about the company

Блакитний птах

Організація надає юридичні послуги, допомагає в оформленні статусів зниклого без вісти чи полоненого, проводить індивідуальні психосоціальні консультації для колишніх військовополонених та їх родин.
Блакитний птах може розпочати роботу над справою з моменту незаконного викрадення людини, а також підключитися до її ведення на будь-якій стадії: від подачі заяв про викрадення до проведення комплексної роботи після звільнення з полону.

Picture about the company

Добровольці

Мета діяльності організації – покращити якість життя учасників бойових дій та членів їх родин:
– надання повного супроводу в оформленні офіційних статусів добровольцям та членам їх родин;
– різнобічна соціальна підтримка ветеранам та їхнім родинам;
– реалізація соціальних проектів, направленних на розвиток та майбутнє ветеранів та членів їх сімей.

Picture about the company

Veterano Group

До холдингу Veterano Group входять: – Піццерія Veterano Pizza– Ресторан Veterano Resto – Мережа кав’ярень Veterano Coffee – Випічка Veterano Brownie– Охоронна фірма Veterano Guard  – Таксі Veterano Cab
Власники всіх цих бізнесів – ветерани АТО. Засновник – Леонід Остальцев. 
У Veteran Hub резиденти Veterano Group надають консультації із запуску власного бізнесу та повного циклу організації роботи власних проектів. 

Picture about the company

Група активної реабілітації

Всеукраїнська громадська організація, яка покликана загартовувати та надихати людей з травмою спинного мозку та схожими за наслідками захворюваннями до незалежного, активного та сповненого можливостями життя через засоби активної реабілітації.

Ми є важливою ланкою між закладами охорони здоров’я та повсякденним життям в соціумі, адже вчимо долати виклики, які виникають перед людиною після травми спинного мозку у повсякденному житті.

Надаємо послуги з підбору асистивних засобів, вчимо правильно їх використовувати, навчаємо методам супроводу і допомоги людей, що користуються кріслом колісним, інформуємо задля попередження ускладнень після травми спинного мозку.

Picture about the company

Об'єднання родичів політв'язнів кремля

Ми є неполітичним громадським рухом рідних політв’язнів, який бореться за їх звільнення в Україні та закордоном, до цього моменту добивається захисту їх прав і свобод, а також реабілітації та соціалізації після звільнення.
Серед наших задач – співробітництво з українською владою, міжнародними партнерами, неурядовими організаціями задля звільнення українських політв’язнів. Організація публічних та непублічних заходів з підтримки ув’язнених. Консолідована взаємодія в ініціюванні дій та активностей, спрямованих на захист прав ув’язнених.