Що робимо

Veteran Hub — мережа підтримки для ветеранів, ветеранок і їхніх близьких. У нас воїни та їхні рідні й кохані можуть отримати безоплатні послуги:

  Юридичні консультації первинної правової допомоги
  Психологічну підтримку: консультацію, супровід терапевта чи відвідати групу підтримки
  Відвідати події, перепочити в просторі та поспілкуватися зі своїми

Наша мета — підтримувати ветеранів і ветеранок під час переходу до цивільного життя та на їхньому шляху до вкорінення, піклуватися про їхніх близьких та допомагати цивільним порозумітися з ветеранами.

Ми працюємо для ветеранів та ветеранок, їхніх коханих, дітей та близьких, родин та близьких військових, захисників і захисниць НГУ, МВС, ТрО, Державної прикордонної служби, ДСНС, медиків і добровольців.

Як отримати безоплатну послугу

Послуги Ветеран Хабу можна отримати особисто, викликати команду консультантів до себе або телефоном.

Прийти у Veteran Hub

Illustration

У Veteran Hub можна працювати й відпочивати, отримувати послуги, а також долучатися до різноманітних подій та просто спілкуватися

  Графік простору:Пн–Пт: 11:00–19:00
  Сб–Нд: 12:00–18:00

  Графік консультантів:Пн–Пт: 11:00–19:00
  Сб–Нд: вихідні

Завітати до Плюс Плюс ++

Illustration

Простори-партнери працюють у восьми містах України, куди ветерани можуть прийти попрацювати, поспілкуватися або відвідати заходи

Викликати Мобільний офіс

Illustration

Виїжджають до ветеранів додому і привозять послуги, підтримку та живе спілкування

  Київська, Вінницька та Дніпропетровська область

  Вт–Сб: 11:00–19:00Нд–Пн: вихідні

Подзвонити на Лінію підтримки

Illustration

Телефонна лінія консультування для ветеранів та їхніх близьких з усіх куточків країни

  Вся Україна

  Щодня з 9:00 до 21:00

Фінансування діяльності Veteran Hub

Наші фінансові партнери — також члени команди Veteran Hub і з ними ми залишаємося максимально відкритими та прозорими. Це і є запорукою довготривалих партнерських відносин.

Благодійні фонди, що повірили в проєкт, його важливість для України та стали співзасновниками Veteran Hub. Разом ми відчинили двері першого хабу у Києві у 2018 році. Фонди Віктора Пінчука та Олени Пінчук продовжують надавати інституційну підтримку Veteran Hub і забезпечують стабільну операційну діяльність центрального офісу мережі.

У партнерстві з IREX Veteran Hub отримує фінансування Державного департаменту США з 2019 року. Разом ми розпочали мережування та відкрили хаби в Дніпрі та Вінниці, а також запустити Мобільні офіси. Кожна надана послуга разом з IREX — це ще один крок до адаптації у суспільство для унікального ветерана чи ветеранки.

Наша співпраця з Help Us Help дозволяє українцям за кордоном підтримати ветеранів та їхні родини. Організація Help Us Help надала автівки для Мобільних офісів, що дозволяє нам доставляти послуги ветеранам і ветеранкам у Київській, Вінницькій та Дніпропетровській областях.

Останні проєкти

Illustration

Ми провели дослідження та спробували зафіксувати можливі шляхи повернення ветеранів/ок та простою мовою пояснити: що буває після повернення з війни, доки сама війна ще триває? Різні етапи шляху ми описали та візуалізували у вигляді мапи.

Illustration

Ветерани та ветеранки починають повертатися до цивільного життя та роботи, а працедавці — готуватися до їх повернення. Ми пропонуємо компаніям підтримку та супроводжуємо їх у впровадженні дружніх до ветеранів практик.

Illustration

Ми віримо, що історія кожного захисника, захисниці та їхніх близьких — важливі й мають бути почутими. Нині створили майданчик безпечного спілкування — подкасти «Воїни» та «Кохані». Щотижня на тебе чекатиме новий випуск одного з подкастів.