Як Veteran Hub підтримує ветеранів
У другу річницю створення простору для ветеранів Veteran Hub керівниця організації Івона Костина розповідає про досягнення своєї команди.
Про нас
Наші двері відкриті для ветеранів АТО/ООС, які воювали у лавах ЗСУ, Національної гвардії чи будь-яких добровольчих підрозділів, воєнних медиків та їхніх близьких. Також ми працюємо для родичів загиблих або полонених. З тобою щодня буде працювати команда фахівців: юриста, психологів і спеціалістки з пошуку роботи. Ми у Ветеран Хаб піклуємося про тебе, бо завдяки тобі маємо дім, незалежність та безпеку.
Ми створили місце, де ветеранів розуміють. У Veteran Hub будь собою, адже тут всі рівні. Приходь за підтримкою, на консультацію психолога, розібратися з документами, шукати роботу та побути серед своїх.
Ми підтримаємо тебе протягом всього шляху.
Ветеран Хаб Київ
Перший простір і центральний офіс мережі Ветеран Хаб. Тут ми проводимо найбільші події, записуємо лекції та визначаємо плани на майбутнє. Приходь працювати, вчитися, перепочити та побути серед своїх, а також по консультації. У Києві хаб розташований на 20-му поверсі НСТУ «Олівець» та може прийняти до 400 ветеранів і відвідувачів.
Cпільний проєкт фондів Олена та Віктора Пінчуків і громадської організації «Побратими».
Ветеран Хаб Вінниця
Хаб розташований у приватному будинку. У коворкінгу, лаунжі та лекторії працює стабільний та швидкий інтернет. Як ветеран ти можеш користуватися коворкінгом й офісним приладдям безкоштовно, а також отримувати необхідні консультації фахівців. Тут є парковка, запашна кава та курилка на власному подвір’ї для розмов зі своїми.
Розширення до Вінниці стало можливим за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів.
Ветеран Хаб Дніпро
Ми створили точку збору ветеранів у серці міста. Ветеран Хаб розташований у новому бізнес-центрі. Тут є швидкий інтернет, запашна кава і чудовий краєвид Дніпра. Весь простір — зручний для переміщення на кріслі колісному. Ласкаво просимо до своїх.
Відкриття Ветеран Хаб у Дніпрі стало можливим за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів.
Ветеран Хаб Мобільний офіс
У Київській області ветерани можуть викликати собі мобільний офіс. Команда привозить послуги до тих, хто потребує їх хоч майже в іншій області, хоч одразу за географічною межею Києва. Та найголовніше, ти можеш отримати людський контакт і поговорити зі своїми у себе вдома.
Мобільний офіс Veteran Hub став можливим за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів у партнерстві з канадською благодійною організацією Help Us Help.
Відеоролики Робота є робота
Три відеоролики, які підкреслюють важливість військового досвіду ветеранів у мирних професіях.
Робота є робота, де б ти не був. Навідником АГС під Дебальцево — чи далекобійником на німецькому автобані. Розвідником під Щастям — чи су-шефом у київському ресторані. Командиром роти під Авдіївкою — чи виконробом на столичному будівництві.
Участь у війні — це досвід роботи, як і будь-який інший. Ветеранам треба вміти описати його у резюме, щоб влучити в ціль та отримати посаду. HR-ам треба вивчати та шукати такий досвід, щоб не проґавити талановитого співробітника.
Фотопроект Цивільні
Існує стереотипний образ, що ледь не всі ветерани є засновниками бізнесів. Насправді ж безліч талановитих, досвідчених чоловіків і жінок повертаються на роботу в дуже «звичайні» місця. Вони не медійні. Часто бойовий досвід стає для них таким звичним і правильним, що вони забувають вказати його в резюме.
«Цивільні» – саме про таких ветеранів. Історії Сашка, Біжана, Віки та Олега. 37 фотографій, зроблених Юлією Кочєтовою-Набожняк на робочих місцях, куди вони повернулися після служби. Цей проєкт також про роботодавців, які розуміють, що робота є робота. Де б ти не був.
Фотопроект Дотик
Портрети українських родин, де чоловіки повернулись з війни.
Історії повернення українських військових про те, як вибудовувалися стосунки після розлуки, полону, поранень та довгих місяців військової служби, як той період позначився на стосунках з найближчими і як саме тепер живуть ці родини. Сім дуже різних історій повернення зібрані проект Дотик — портрети родин, які допоможуть зрозуміти, що саме відчуває людина, повертаючись додому, і з якими викликами сьогодні стикаються родини ветеранів в Україні.
У другу річницю створення простору для ветеранів Veteran Hub керівниця організації Івона Костина розповідає про досягнення своєї команди.
У вересні у Вінниці відкрився простір для ветеранів Veteran Hub, який поєднує майданчик для допомоги ветеранам та просто місце для спілкування.
"Нам довіряють – і ми не можемо робити свою справу погано. Ми не маємо права працювати погано." – Івона Костина, голова правління Veteran Hub.
Одне з питань, яке піднімають у стрічці Атлантида — складнощі з психологічною реабілітацією бійців у мирному житті. Що це за складнощі та як їх побороти?
За задумом Veteran Hub стане місцем, де ветерани будуть почувати себе як вдома та зможуть отримати професійні консультації спеціалістів
Тут ветерани мають змогу безкоштовно отримати психологічну та юридичну консультації. Обіцяють допомогти і з працевлаштуванням.
Як зробити секс кращим? На це питання (і на безліч інших) відповідає Кетрін Елліс – американська сертифікована консультантка із сексуальности
Добірка корисних рекомендацій для ветеранів та ветеранок, що зараз знаходяться у пошуку роботи або планують його розпочати
Відомі благодійні та волонтерські організації розповідають про виклики, з якими стикнулися їхні команди під час карантину
Про участь Veteran Hub у поверненні до цивільного життя, особливості пошуку роботи для ветеранів і зміни ставлення до військового досвіду серед роботодавців.
Директор з комунікацій Veteran Hub та ветеран Дмитро Дубас проанонсував онлайн-лекції – «Як підготуватися до виходу з карантину» та мовні курси.
За даними соцдослідження, майже 70% ветеранів працюють саме за наймом, а 46% із різних причин не повернулись до попереднього місця роботи.
Три соціальні відеоролики, створені Фондом Східна Європа та Veteran Hub, підкреслюють важливість військового досвіду ветеранів у мирних професіях.
«Робота є робота», де б не працював колишній військовослужбовець – на фронті, на кухні ресторану, в кабіні вантажівки чи на будівництві.
Розпочинається відбір працівників у команду ветеранського простору із місцевих мешканців. Перевага надається ветеранам.
Це простір для ветеранів та організацій, які готові підтримувати ветеранів. Наразі організатори шукають приміщення, партнерів та набирають команду.
При пошуку роботи, ветерани часто навіть не вказують, що воювали, бо наперед не знають, як до їхнього бойового минулого поставиться роботодавець.
Повертатися з війни до мирного життя може бути дуже не просто. Часто людям потрібна в цьому допомога і підтримка. Де її шукати і як допомогти.
Український режисер Олег Сенцов оголосив кастинг для ветеранів до зйомок кримінальної драми “Носоріг”. Кастинг триватиме 8–15 лютого у Veteran Hub.
Zelenskiy seeks to free more detainees but post-traumatic challenges await at home
До пресцентру АрміяInform завітали представники Veteran Hub – проєкту, що вже більше року працює для ветеранської спільноти України.
Олег Сенцов дві години відповідав на запитання ветеранів про вʼязницю, російську мову, полонених і Зеленського. Ось що він сказав ...
Гість випуску програми Тема Дня на телеканалі UA:Перший – Дмитро Дубас, речник простору для ветеранів Veteran Hub
5 років назад автомат для журналіста Вадима Коробенко був третьою рукою.У 2014 він добровільно пішов на війну. Як він повертався – дивіться у сюжеті.
Психологічна допомога, юридичні консультації та вирішення проблем пов'язаних із працевлаштуванням військових.
Чим встигли допомогти в хабі ветеранам російсько-української війни та учасникам бойових дій і як збираються розвивати проект в наступному році.
Гість випуску програми Тема Дня на телеканалі UA:Перший – Дмитро Дубас, речник простору для ветеранів Veteran Hub.
Гість випуску програми Тема Дня на телеканалі UA:Перший – Івона Костина, Голова правління простору для ветеранів Veteran Hub.
Можна було б просто прийняти Veteran Hub за ко-воркінг, але це точно набагато більше. Простір побудований так, щоб люди мали повну свободу.
У просторі Ветеран Хаб відкрили фотовиставку открыли "Дотик", де висвітлені історії тих, хто повернувся зі Сходу.
Проект Дотик розказує 7 історій. Біля кожної сімейної світлини – QR-код, скануючи який ви поринаєте у відверту розповідь про стосунки.
До нас завітало Військове телебачення України. Зняло і показало все як є. Щоденна робота заради підтримки тих, хто нас захистив.
Разом з Патрульною Поліцією та Happy Paw об’єднались у проекті, який показує, що сьогодні нормальним є взяти до себе в родину домашнього улюбленця з вулиці.
Veteran Hub, Патрульна поліція та Благодійний фонд Happy paw об'єднались у спільному проекті #Nothing_else_matters.
Минулого року на останньому поверсі столичного телецентру відкрився Veteran Hub – простір для ветеранів АТО та їхніх близьких.
"Коли я повернувся з війни влітку 2015 року – в Україні не було практично ніяких державних програм для ветеранів" – Леонід Остальцев
Про те, як знайти свою справу в житті без вищої освіти, чи безпечно 16-річній дівчині самостійно подорожувати Європою, як в Україні реабілітують ветеранів.
У курилці на 20-му поверсі будівлі Київського телецентру людно. На балконі, який продувають вітри, зібрався з десяток ветеранів війни з РФ.
Простір для надання допомоги ветеранам, військовослужбовцям та їхнім родинам запрацював у Києві 2 листопада. За тиждень сюди прийшло 200 гостей.
Ukrainian war veterans will now find it easier to get legal assistance, employment help, and psychological support — all at one convenient spot in Kyiv.
Новий хаб поєднує адміністративний центр для надання послуг із соціальної, психологічної, юридичної підтримки та освітню платформу.
У Києві відкрили Veteran Hub – перший відкритий простір для ветеранів та громадських організацій, що працюють у сфері ветеранських справ.
2 листопада розпочинає роботу Veteran Hub. Простір для соціальної, психологічної, юридичної підтримки ветеранів, поліції, рятувальників та їхніх сімей.