Про нас

Наші двері відкриті для ветеранів АТО/ООС, які воювали у лавах ЗСУ, Національної гвардії чи будь-яких добровольчих підрозділів, воєнних медиків та їхніх близьких. Також ми працюємо для родичів загиблих або полонених. З тобою щодня буде працювати команда фахівців: юриста, психологів і спеціалістки з пошуку роботи. Ми у Ветеран Хаб піклуємося про тебе, бо завдяки тобі маємо дім, незалежність та безпеку.
Ми створили місце, де ветеранів розуміють. У Veteran Hub будь собою, адже тут всі рівні. Приходь за підтримкою, на консультацію психолога, розібратися з документами, шукати роботу та побути серед своїх.
Ми підтримаємо тебе протягом всього шляху.

Ветеран Хаб Київ

Перший простір і центральний офіс мережі Ветеран Хаб. Тут ми проводимо найбільші події, записуємо лекції та визначаємо плани на майбутнє. Приходь працювати, вчитися, перепочити та побути серед своїх, а також по консультації. У Києві хаб розташований на 20-му поверсі НСТУ «Олівець» та може прийняти до 400 ветеранів і відвідувачів.

Cпільний проєкт фондів Олена та Віктора Пінчуків і громадської організації «Побратими».

Ветеран Хаб Вінниця

Хаб розташований у приватному будинку. У коворкінгу, лаунжі та лекторії працює стабільний та швидкий інтернет. Як ветеран ти можеш користуватися коворкінгом й офісним приладдям безкоштовно, а також отримувати необхідні консультації фахівців. Тут є парковка, запашна кава та курилка на власному подвір’ї для розмов зі своїми.

Розширення до Вінниці стало можливим за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів.

Ветеран Хаб Дніпро

Ми створили точку збору ветеранів у серці міста. Ветеран Хаб розташований у новому бізнес-центрі. Тут є швидкий інтернет, запашна кава і чудовий краєвид Дніпра. Весь простір — зручний для переміщення на кріслі колісному. Ласкаво просимо до своїх.

Відкриття Ветеран Хаб у Дніпрі стало можливим за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів.

Ветеран Хаб Мобільний офіс

У Київській області ветерани можуть викликати собі мобільний офіс. Команда привозить послуги до тих, хто потребує їх хоч майже в іншій області, хоч одразу за географічною межею Києва. Та найголовніше, ти можеш отримати людський контакт і поговорити зі своїми у себе вдома.

Мобільний офіс Veteran Hub став можливим за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів у партнерстві з канадською благодійною організацією Help Us Help.

Корисні посилання

Статут організації

Логотип у векторі

Відеоролики Робота є робота

Три відеоролики, які підкреслюють важливість військового досвіду ветеранів у мирних професіях.
Робота є робота, де б ти не був. Навідником АГС під Дебальцево — чи далекобійником на німецькому автобані. Розвідником під Щастям — чи су-шефом у київському ресторані. Командиром роти під Авдіївкою — чи виконробом на столичному будівництві.
Участь у війні — це досвід роботи, як і будь-який інший. Ветеранам треба вміти описати його у резюме, щоб влучити в ціль та отримати посаду. HR-ам треба вивчати та шукати такий досвід, щоб не проґавити талановитого співробітника.

Партнери проекту Робота є робота

Відеоролик зроблено за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах проєкту «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів», який виконується Фондом Східна Європа. Думки та твердження, викладені у ньому, є винятковою відповідальністю авторів та не обов’язково відображають позицію Уряду Великої Британії

Фотопроект Цивільні

Існує стереотипний образ, що ледь не всі ветерани є засновниками бізнесів. Насправді ж безліч талановитих, досвідчених чоловіків і жінок повертаються на роботу в дуже «звичайні» місця. Вони не медійні. Часто бойовий досвід стає для них таким звичним і правильним, що вони забувають вказати його в резюме.
«Цивільні» – саме про таких ветеранів. Історії Сашка, Біжана, Віки та Олега. 37 фотографій, зроблених Юлією Кочєтовою-Набожняк на робочих місцях, куди вони повернулися після служби. Цей проєкт також про роботодавців, які розуміють, що робота є робота. Де б ти не був.

Партнери проекту Цивільні

Цей проект став можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проекту «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів», який виконує МБО «Фонд Східна Європа». Матеріал підготовлено Veteran Hub у партнерстві з виданням «Новое Время». Погляди, висловлені в цій публікації, належать автору(-ам) і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Фотопроект Дотик

Портрети українських родин, де чоловіки повернулись з війни.
Історії повернення українських військових про те, як вибудовувалися стосунки після розлуки, полону, поранень та довгих місяців військової служби, як той період позначився на стосунках з найближчими і як саме тепер живуть ці родини. Сім дуже різних історій повернення зібрані проект Дотик — портрети родин, які допоможуть зрозуміти, що саме відчуває людина, повертаючись додому, і з якими викликами сьогодні стикаються родини ветеранів в Україні.

Партнери проекту Дотик

Публікації

Article illustration photo

Як Veteran Hub підтримує ветеранів

У другу річницю створення простору для ветеранів Veteran Hub керівниця організації Івона Костина розповідає про досягнення своєї команди.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Як працює вінницький Veteran Hub. Фоторепортаж

У вересні у Вінниці відкрився простір для ветеранів Veteran Hub, який поєднує майданчик для допомоги ветеранам та просто місце для спілкування.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Як працює Veteran Hub i чому його робота така важлива

"Нам довіряють – і ми не можемо робити свою справу погано. Ми не маємо права працювати погано." – Івона Костина, голова правління Veteran Hub.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Про повернення з війни та вихід з кризи

Одне з питань, яке піднімають у стрічці Атлантида — складнощі з психологічною реабілітацією бійців у мирному житті. Що це за складнощі та як їх побороти?

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Сучасний центр для роботи та консультацій Veteran Hub

За задумом Veteran Hub стане місцем, де ветерани будуть почувати себе як вдома та зможуть отримати професійні консультації спеціалістів

ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Article illustration photo

У Вінниці відкрили простір для ветеранів Veteran Hub

Тут ветерани мають змогу безкоштовно отримати психологічну та юридичну консультації. Обіцяють допомогти і з працевлаштуванням.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Як повернути пристрасть після бойової травми?

Як зробити секс кращим? На це питання (і на безліч інших) відповідає Кетрін Елліс – американська сертифікована консультантка із сексуальности

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

6 слушних порад для ветеранів, які шукають роботу

Добірка корисних рекомендацій для ветеранів та ветеранок, що зараз знаходяться у пошуку роботи або планують його розпочати

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

У кризах благодійники стають більш ефективними

Відомі благодійні та волонтерські організації розповідають про виклики, з якими стикнулися їхні команди під час карантину

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Veteran Hub — ініціатива, за яку не соромно

Про участь Veteran Hub у поверненні до цивільного життя, особливості пошуку роботи для ветеранів і зміни ставлення до військового досвіду серед роботодавців.

Подивитись відео
Article illustration photo

Під час виходу з карантину ми постанемо перед викликами

Директор з комунікацій Veteran Hub та ветеран Дмитро Дубас проанонсував онлайн-лекції – «Як підготуватися до виходу з карантину» та мовні курси.

Читати далі
Article illustration photo

Ветерани недооцінюють свій власний бойовий досвід

За даними соцдослідження, майже 70% ветеранів працюють саме за наймом, а 46% із різних причин не повернулись до попереднього місця роботи.   

Читати далі
Article illustration photo

Цінність військового досвіду в мирних професіях

Три соціальні відеоролики, створені Фондом Східна Європа та Veteran Hub, підкреслюють важливість військового досвіду ветеранів у мирних професіях. 

Читати далі
Article illustration photo

«Робота є робота»: соціальний проєкт

«Робота є робота», де б не працював колишній військовослужбовець – на фронті, на кухні ресторану, в кабіні вантажівки чи на будівництві.

Читати далі
Article illustration photo

У Вінниці відкриють простір Veteran Hub 

Розпочинається відбір працівників у команду ветеранського простору із місцевих мешканців. Перевага надається ветеранам.

Читати далі
Article illustration photo

У Вінниці відкриють простір для ветеранів Veteran Hub 

Це простір для ветеранів та організацій, які готові підтримувати ветеранів. Наразі організатори шукають приміщення, партнерів та набирають команду. 

Читати далі
Article illustration photo

Знайти роботу і адаптувати до життя

При пошуку роботи, ветерани часто навіть не вказують, що воювали, бо наперед не знають, як до їхнього бойового минулого поставиться роботодавець.

Читати далі
Article illustration photo

Що робити, коли повернувся з війни

Повертатися з війни до мирного життя може бути дуже не просто. Часто людям потрібна в цьому допомога і підтримка. Де її шукати і як допомогти.

Читати далі
Article illustration photo

Сенцов оголосив ветеранський кастинг

Український режисер Олег Сенцов оголосив кастинг для ветеранів до зйомок кримінальної драми “Носоріг”. Кастинг триватиме 8–15 лютого у Veteran Hub.

Читати далі
Article illustration photo

Ukrainians rebuild lives as prisoner swaps end Russian jail ordeal

Zelenskiy seeks to free more detainees but post-traumatic challenges await at home

READ MORE
Article illustration photo

10 організацій під одним дахом, 18 тисяч відвідувачів

До пресцентру АрміяInform завітали представники Veteran Hub – проєкту, що вже більше року працює для ветеранської спільноти України.

Читати далі
Article illustration photo

«Свободу неволі не відняти» — Олег Сенцов

Олег Сенцов дві години відповідав на запитання ветеранів про вʼязницю, російську мову, полонених і Зеленського. Ось що він сказав ...

Читати далі
Article illustration photo

Дмитро Дубас. День збройних сил України

Гість випуску програми Тема Дня на телеканалі UA:Перший – Дмитро Дубас, речник простору для ветеранів Veteran Hub

ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Article illustration photo

Як повернутись в мирне життя після війни. Вадим Коробенко

5 років назад автомат для журналіста Вадима Коробенко був третьою рукою.У 2014 він добровільно пішов на війну. Як він повертався – дивіться у сюжеті.

ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Article illustration photo

Як благодійники допомагають ветеранам АТО стати на ноги

Психологічна допомога, юридичні консультації та вирішення проблем пов'язаних із працевлаштуванням військових.

ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Article illustration photo

Чим став корисний Veteran Hub. Підсумки року.

Чим встигли допомогти в хабі ветеранам російсько-української війни та учасникам бойових дій і як збираються розвивати проект в наступному році.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Дмитро Дубас. Розведення військ у Золотому

Гість випуску програми Тема Дня на телеканалі UA:Перший – Дмитро Дубас, речник простору для ветеранів Veteran Hub.

ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Article illustration photo

Івона Костина, Олександр Войтко. Життя після війни

Гість випуску програми Тема Дня на телеканалі UA:Перший – Івона Костина, Голова правління простору для ветеранів Veteran Hub.

ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Article illustration photo

Місце для ветеранів, де можна знайти допомогу

Можна було б просто прийняти Veteran Hub за ко-воркінг, але це точно набагато більше. Простір побудований так, щоб люди мали повну свободу.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Повернутись у мирне життя. Проект Дотик

У просторі Ветеран Хаб відкрили фотовиставку открыли "Дотик", де висвітлені історії тих, хто повернувся зі Сходу.

ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Article illustration photo

Історії військових у проекті Дотик

Проект Дотик розказує 7 історій. Біля кожної сімейної світлини – QR-код, скануючи який ви поринаєте у відверту розповідь про стосунки.

ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Article illustration photo

Унікальний простір для ветеранів

До нас завітало Військове телебачення України. Зняло і показало все як є. Щоденна робота заради підтримки тих, хто нас захистив.

ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Article illustration photo

Фотопроект про безпритульних тварин

Разом з Патрульною Поліцією та Happy Paw об’єднались у проекті, який показує, що сьогодні нормальним є взяти до себе в родину домашнього улюбленця з вулиці.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Проект підтримки безпритульних тварин

Veteran Hub, Патрульна поліція та Благодійний фонд Happy paw об'єднались у спільному проекті #Nothing_else_matters.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Як у Києві допомагають адаптуватися після війни

Минулого року на останньому поверсі столичного телецентру відкрився Veteran Hub – простір для ветеранів АТО та їхніх близьких.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Масштабний проект Veteran Hub

"Коли я повернувся з війни влітку 2015 року – в Україні не було практично ніяких державних програм для ветеранів" – Леонід Остальцев 

ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Article illustration photo

Розмова з Івоною Костиною

Про те, як знайти свою справу в житті без вищої освіти, чи безпечно 16-річній дівчині самостійно подорожувати Європою, як в Україні реабілітують ветеранів.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Як створюють відкритий простір для ветеранів

У курилці на 20-му поверсі будівлі Київського телецентру людно. На балконі, який продувають вітри, зібрався з десяток ветеранів війни з РФ.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Як працює перший у Києві Veteran Hub

Простір для надання допомоги ветеранам, військовослужбовцям та їхнім родинам запрацював у Києві 2 листопада. За тиждень сюди прийшло 200 гостей.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Former soldiers get help at new Veteran Hub

Ukrainian war veterans will now find it easier to get legal assistance, employment help, and psychological support — all at one convenient spot in Kyiv.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

 У Києві з'явився перший відкритий простір для ветеранів Veteran Hub

Новий хаб поєднує адміністративний центр для надання послуг із соціальної, психологічної, юридичної підтримки та освітню платформу. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

У Києві відкрили центр для ветеранів АТО та їх близьких

У Києві відкрили Veteran Hub – перший відкритий простір для ветеранів та громадських організацій, що працюють у сфері ветеранських справ.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Article illustration photo

Veteran Hub: який вигляд має простір для підтримки ветеранів

2 листопада розпочинає роботу Veteran Hub. Простір для соціальної, психологічної, юридичної підтримки ветеранів, поліції, рятувальників та їхніх сімей.

ЧИТАТИ ДАЛІ